צילומי בת מצווה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

צרו איתנו קשר

צילומי בת מצווה הפכו ללהיט היסטרי בשנים האחרונות, עד שאין נערת בת מצווה שאינה רוצה צילומים. הם נעשו כחלק מהשגרה באירועי בת מצווה כמו האוכל והאולם, כך צילומי בת מצווה נהיו חלק בלתי נפרד מהארוע. זהו אלבום יפה ומעוצב הכולל בתוכה, תמונות מעוצבות, ויפות של כלת הבת מצווה. הצילום נעשה על ידי צלם מקצועי המשתמש בציוד חדיש, כדי לצלם את בת המצווה באופן המיטבי ביותר. אצלנו בבוק המושלם מעסיקים צלמים מקצועיים האחראים על הצילום של בת המצווה באווירה אישית, והצילומים נעשים ביחס אישי, בהתאם לבקשות ולרצונות של נערת הבת מצווה ובני המשפחה. בבוק המושלם משתמשים במוצרים האיכותיים ביותר, והאלבומים שאנו מעצבים הם מושלמים באיכות שלהם, ובעיצוב כי אצלנו בבוק המושלם יש ניסיון של 12 שנה.

 

במהלך צילומים לבת מצווה

מה החשיבות של צילומי בת מצווה?

היום הגדול של הנערה הוא היום, שבו היא הופכת מהילדה לנערה. ביום זה היא מגלה את הבגרות, ואת החשיבות של להפוך מילדה לנערה. לכן צילומי בת מצווה הינם מתנה מועדפת הנותנים גם חוויה נוספת לנערת בת המצווה, וגם מזכרת לשנים רבות לארוע. אצלנו בבוק המושלם מקפידים על צילום מושלם של נערת בת המצווה עם בגדים יפים המתאימים למידתה. בנוסף לכך אנו מקפידים על מגוון אביזרים רחב לתמונה לא פחות ממושלמת למזכרת מדהימה של היום המיוחד.

היכן ניתן לבצע את צילומי בת המצווה?צילום לבת המצווה

ניתן לבצע את צילומי בת המצווה בכל מקום שתבחרו, ואנחנו נגיע לכל מקום שבו הילדה תרגיש בנוח להצטלם בו.

להלן רעיונות למקומות שבהם ביצענו בעבר צילומי בת מצווה:

  • צילומי בת מצווה בים – אם נערת בת המצווה אוהבת את הים, ולשמוע את הגלים והרוח השורקת אז ניתן לבצע את צילומי בת המצווה בים. אנו נגיע לשם עם ציוד צילום מתאים, ועם אביזרים המתאימים לצילום בים כמו כדורי ים, דגים בכל מיני סגנונות וצבעים יפים, גלגלי ים, מסוגים שונים, ועוד. הצילומים מתבצעים במשך יום שלם עד השקיעה  בהתאם לרצון כלת בת המצווה ובליווי המשפחה הקרובה. הרקע הטבעי של כחול הים והשמש השוקעת מייצרים רגעים מקסימים, שאי אפשר לשכוח.
  • צילומי בת מצווה בטבע – אם נערת בת המצווה אוהבת את הטבע ניתן לבצע את צילומי בת המצווה בטבע ניתן לבחור בטבע כל מקום האהוב על הילדה כמו למשל: יערות קק"ל, כרם ענבים רחב ידיים, חוות סוסים. במידה והילדה יודעת ואוהבת לרכוב על סוסים, צילומי רכיבה, תהיה בשבילה חוויה מושלמת. צילומי בת מצווה בטבע דורשים ארגון מדויק ומוקפד, אשר יש להביא את כל הציוד מראש למקום הצילום. בבוק המושלם מתמחים במגוון צילומי בת מצווה בין השאר גם בטבע ונהנים מכל אתגר.
  • צילומי בת מצווה בצפון – אם כלת בת המצווה גרה באחד מהישובים בצפון הרחוק אנו יכולים להגיע גם אליה אם כל הציוד הדרוש והאביזרים המתאימים. במידה וישנה נערה החושקת דווקא בצילומים בצפון, ואוהבת את הנופים הצפוניים, אנחנו נהנה לצלם אותה בנופים המפעימים של הצפון.
  • צילומי בת מצווה בסטודיו – לנערה שאינה אוהבת להצטלם בחוץ, אנו מציעים יום צילומים אצלנו בסטודיו מאובזר עם מגוון של תלבושות ואביזרים מדהימים, שיהפכו את היום שלה למיוחד מאד.

כמה זה עולה לנו?

צילומי בת מצווה מחירה נע בין 650-4500 שקלים המחיר כולל צילומים ללא הגבלה גם בסטודיו וגם בטבע ובכל מקום שתבחרו. הצילומים מבוצעים על ידי צלם מנוסה ונעשים במשך יום שלם להנאת כל המשתתפים.

Call Now Button