בוק בת מצווה בטבע

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות

צרו איתנו קשר

אם בתכם חוגגת בת מצווה ואתם רוצים לתת לה מתנה בעלת ערך, שתשמר לה למזכרת לשנים רבות, צילום בוק בת מצווה בטבע הוא הפתרון הטוב בשבילכם. הבוק הינו אלבום מעוצב ומושקע הכולל תמונות של בתכם הלבושה בבגדים יפים המתאימים לפי מידתה.  התמונות באלבום המעוצב מצולמות על ידי צלמות בוק בת מצווה בטבע. הצורך במספר צלמות נובע מהמקום המורכב שבו נעשה הצילום, ויש צורך במספר צלמות, שיצלמו את הנערה במספר זוויות אפשריות. ניתן לומר שצילום הבוק בטבע משרה אוירה וחוויה מיוחדת המתאימה לנערות, שאוהבות טבע ומשתלבות ביחד אתו. אצלנו בבוק המושלם מתמחים במגוון צילומי בת מצווה בכל מקום שבת המצווה תרצה. יש לנו ציוד צילום מקצועי וניסיון של 12 שנים בצילומי בוקים לבת מצווה.

בוק בת מצווה בטבע

מה מיוחד בצילום בוק בת מצווה בטבע?

בצילום בת מצווה בטבע ישנו חוויה מיוחדת. הרוח מתנופפת בשיער ובכלל לבלות יום צילומים שמיוחד רק לבת המצווה במקום האהוב עליה עם יחס אישי של ההורים ובני משפחה נוספים בהתאם לרצון הילדה. כל הצילומים נעשים בהתאם לרצון הילדה ואף צילום לא נעשה ללא רשותה. כך שהצילומים נעשים ברוגע ובאווירה נעימה. ניתן לצלם את הילדה גם באופן מקרי וגם בתנוחות שהיא מעוניינת בנוסף ישנם אביזרים מיוחדים המתאימים לטבע שהצלמת שלנו מביאה אתה למקום כך שהצילום הינו איכותי ומיוחד.

באיזה מקומות בטבע ניתן לצלם את הבוק?

ניתן לצלם את הבוק בטבע במגוון מקומות ביערות קק"ל, בכרמי ענבים רחבי ידיים, במגרשי כדורסל, בחוף הים, בחוות סוסים, ובכל מקום שבו תרצי להצטלם.

למה כדאי לי לעשות צילום בוק בת מצווה בטבע?

בחירה בצילום בטבע הפתוח, נעשתה נפוצה ביותר בשנים האחרונות. אחת הסיבות לכך שניתן לבחור את הרקע הרצוי לתמונה מבלי להתאמץ כלל. כמו כן ניתן להצטלם במגוון מקומות בלתי מוגבל כמו בים, בפארקים ירוקים, שדות פתוחים, נמל, כותל ועוד. ניתן למר שצילום בטבע יראה יותר מקורי  בוודאי יותר מאשר אופציות אחרות. ניתן לתפוס רגעיי במצלמה כאלו שלא ניתן לתפוס בדרכים אחרות.

בנוסף ניתן לנצל את הטבע לפריקת מתחים ולצילום מיוחד על פני כל צילום אחר. ניתן לתאם  את בחירת מקום הצילום עם המצולמת בהתאם לתחביבים שלה ולאהבות שלה.

מה אנו ממליצים להביא לצילום בטבע?

אנו מביאים  אתנו ל מקום הנבחר את כל הציוד הדרוש. החל מציוד צילום מקצועי ועד לתלבושות מיוחדות ואביזרים מיוחדים המותאמים אישית אלייך.  יש לנו צלמות המתמחות בצילומים אלו היכולות לעזור לך את הבגדים לצילומים אלו. בנוסף לכך הצילומים נעשים באווירה אישית בהתאם להעדפות והרצונות שלך ובאהבה רבה מאד. יש לנו ניסיון במגוון רחב של מקומות לצילום ובעברנו מאות צילומי בוק בת מצווה בטבע ולקוחות מרוצים. כי אם ניסיון של 12 שנה לא מתווכחים לכן הקפידו לשריין אצלנו מקום לצילום מיוחד לבת מצווה. שאנו בטוחים שהיא תהיה מושלמת כמו שהצילומים שלנו שנעשים  באהבה ובמקצועיות יוצאים.

אם כך ניתן לומר שלצילום בוק בת מצווה בטבע הוא המושלם ביותר לבת מצווה מושלמת ומיוחדת מאד.

מחירי צילום בוק בת מצווה בטבע

בוק בת מצווה בטבע מחיר 1550 שקלים, צילום זה כולל:

  •  שעת צילום בת מצווה בסטודיו מקצועי
  •  שעתיים של צילום בוק בת מצווה בטבע בחורשה, בשדות, בים צילום מספר רב של 350 תמונות.
  •  בוק איכותי בגודל אקסטרה 30\80 14 דפים במצב פתוח 28 דפים במצב סגור איכות פוטו. מעולה ואיכותית. 

 

Call Now Button